NAŠE VÍNA

Základní balení vína je 6 x 0,75l vín v papírovém kartonu. Zakl. balení pochutin 12 ks v kartonu. Pro bezpečnost zásilky při transportu k Vám, je nutno objednat přesný počet minimálně 6 nebo 12 nebo 18 nebo 24 atd. vín.

NAŠE VÍNA PĚSTUJEME S LÁSKOU A RESPEKTEM

Všechna nabízená vína jsme vypěstovali ekologicky. Svou chuť získávají pouze z přírodního cukru, který se v nich vytvořil ze slunce, vody a země tzv. TERROIR – Pálavské vrchy, jižní Morava, Česká republika.

Od roku 2019 jsme ve všech naších vinicích změnili pěstování naší révy na biodynamický režim. Vycházíme ze směrnic platných pro biodymanické vinohradnictví a vinařství a ctíme:

“Vínomilec biodynamického vína dostáva produkt, jehož původ a způsob výroby jsou naprosto transparentní. Nic nemá zakrývat jeho pravý charakter a skutečné vlastnosti. Výrobní a zpracovatelské postupy jsou v harmonii s prostředím a osobami, které se na výrobě podílely. Cílem je, co nejvíce zachovat kvalitu přítomnou v biodynamických hroznech. Z toho důvodu, jsou všechny naše hrozny sbírané ručně – do malých beden, které pojmou max. 12 kg hroznů. Kvalita vína z daného ročníku, místa a pěstitele, kde bylo stvořeno je natolik originální, že ji není možno objektivně srovnat se žádným jiným vínem stejné odrůdy, jiným místem a jiným pěstitelem.”

Na zdraví

Podpis Staško

Podle zákona o evidenci tržeb jsme povinni vám vystavit účtenku. Zároveň musíme zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.