NATURVINI s.r.o.
WINES STAŠKO FAMILY

Zdraví hrozen

Kvalita

VINAŘSTVÍ NATURVINI s.r.o.

v Bavorech se nachází na úpatí Pálavských vrchů. Malebná vinařská vesnička blízko historického města Mikulov se stala základnou pro nové, dynamické vinařství s velkou budoucností. NATURVINI vyrábí vína z tradičních moravských vinic. Cílem vinařství je tvořit vína k jídlu, a proto převažuji vína suchá a nekomplikovaná, směrem ke konzumentům. Vinařství se také specializuje na výrobu originálních marmelád (ovocných pomazánek) z hroznů jednotlivých odrůd, vinného želé, vinné omáčky a hořčice. To vše je originální, domácí, s moravskou recepturou.

FILOSOFIE RODINY STAŠKOVÝCH je tvořit naturalistická vína s pokorou k přírodě.

 

Dobrá vína technologicky čistá a nekomplikovaná pro Vás – milovníky vína.

Rod Staškových

VINAŘ PATRIK STAŠKO

Pochází z rodu vinařů z obce Vinné na východě Slovenska. Je IV. generací profesionálně se zabývající výrobou vína. Jeho otec Rudolf je vlastníkem a aktivně vede rodinné vinařství v rodné obci Vinné. Patrik svůj první rodinný vinohrad sadil ve 12 letech na místech, kde v roce 1867 vysadil první vinohrad praděd Michal. První vyrobené víno se datuje k podzimu po jeho 17. narozeninách. Po ukončení gymnasia v Humenném vede jeho cesta na jižní Moravu a pokračuje ve studii a práci na Mendlově Univerzitě v Brně, ZF obor Vinařství a vinohradnictví a přes několik manažerských pozicí ve vinařstvích a studijní cesty po Austrálii se usadil v okolí Mikulova. V roce 2010 zakládá vinařství NATURVINI s.r.o. a v 2012 sadí nové vinice v Bavorech pod úpatí Pálavských vrchů. Malebná vinařská vesnička se nachází blízko historického města Mikulov. Ve vinařství zúročuje všechny vědomosti a zkušenosti, aby je mohl předat svým dvěma synům – Michaelovi a Jurajovi. Vinařství vyrábí vína z tradičných moravských vinic.

Michaela

Michael

Děda Jirka

Patrik

Juraj

Děda Rudolf

„Naším cílem je, aby každá vinařská poloha a odrůda na ní pěstovaná vyjadřovala, náš osobní postoj k životu, tak osobitost, kterou nám jižní Morava a obzvlášť Pálava nabízí“.

 

Máme rádi svoji práci.