Obchodní podmínky

Balení

Základní balení vína 6 x 0,75l dobrého vína v papírovém kartonu nebo pochutiny 12 ks v papírovém kartonu.

Cena

Ceny jsou stanoveny za základní balení vína a pochutin.

Doprava v Praze a v ČR – zdarma 1 x týdně při minimální objednávce při daných cenách 6 ks vína a více nebo pochutiny samostatně objednané od 12 ks. Nebo kombinace obou produktů. Rádi vám poradíme.

Platba

Pokud u nás nakupujete poprvé, budeme od vás požadovat platbu za objednávku předem, oproti vystavené faktuře. Pokud se ale stanete našim věrným zákazníkem a budete nakupovat opakovaně, rádi vám zboží dodáme s fakturou se 7 denní splatností.

Doprava

Objednané zboží vám podle typu balení zašleme tím nejvýhodnějším dopravcem a to s ohledem na cenu i rychlost doručení nebo případné doplňkové služby. Aktuálně spolupracujeme s těmito dopravci: Bude doplneno.

Termíny dodání

Zboží, které objednáte cca do 15 h a máme ho skladem se snažíme expedovat následující den. Ostatní zboží se snažíme dodat v těchto termínech:

Do 2 pracovních dní od schválení grafického návrhu:

  • vína s vlastními etiketami

Do 10 pracovních dní od schválení grafického návrhu:

  • s medailemi, nebo papírovými visačkami
  • dárkové balíčky
  • obaly na víno s dotiskem logem
  • dřevěné obaly s gravírováním

V případě dalších služeb nebo požadavků si termín dodání dohodneme vždy předem.

Reklamace a vrácení zboží

I přesto, že Při reklamaci zboží nebo chybě nás bez prodlení kontaktujte a my už uděláme vše pro to, abychom problém vyřešili co nejrychleji a k vaší maximální spokojenosti.

Také prosím věnujte pozornost při přebírání zboží od dopravce a v případě zjevného poškození obalu, zásilku nepřebírejte a obratem nás kontaktuje.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou pro nás svaté a nakládáme s nimi pouze podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Použijeme je jen pro vyřízení vašich objednávek nebo dalších požadavků a nikdy je neposkytneme nikomu, kdo se nepodílí na zajištění služby.

Pokud si nepřejete, abychom vaše údaje po vyřízení objednávky uchovávali, napište nám to a my je vymažeme. Na váš e-mail vám také několikrát do roka zašleme naši aktuální nabídku a novinky aby jste je nemuseli sledovat a něco nepropásli. Pokud by vám tato služba nevyhovovala, můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz na konci každého emailu.